ورود به وب سایت

در اختیار داشتن بونوس در سایت پیش بینی فوتبال می تواند برای شما با ارزش بالایی همراه باشد و زمینه را برای موفقیت های بیشتر هموار کند. برای همین توصیه می کنیم که اگر در مورد این هدیه فوق العاده اطلاعات کافی ندارید حتما این مقاله را مطالعه کنید. ما به شما خواهیم گفت که بونوس پیش بینی فوتبال چیست و چگونه می توانید از ان استفاده کنید. روال آموزش موجود کاملا حرفه ای می باشد و شما دیگر لازم نیست دغدغه ای در این مورد داشته باشید. پس بگذارید که بدون پرداخت به موضوعات حاشیه ای این روند را برای شما استارت بزنیم. پس با ما همراه باشید.

  • برای ورود به سایت پیش بینی با بونوس های بالا می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.

بونوس تقویت ضریب چیست

بونوس پیش بینی فوتبال چیست

انواع بونوس هدیه چیست

شما تا به اینجای کار دیگر به صورت کلی می دانید که منظور از بونوس تقویت ضریب چیست و با در دست داشتن آن چه مزیت فوق العاده ای را در دست دارید. اما در ادامه و برای برداشت کامل تر می خواهیم به انواع این بونوس ها اشاره ای دقیق داشته باشیم. پس با ما همراه باشید.

  1. بونوس های مناسبتی : این نوع از شارژ هدیه که مورد توجه بسیاری از کاربران هم قرار گرفته است می تواند برای شما به مراتب انگیزه بیشتری را ایجاد کند. در واقع با رسیدن به مناسبت های مختلف ورزشی شاهد آن ها خواهید بود که خب به مراتب درصد های کمتری را در اختیار دارند ولی خب می تواند در بازه های مختلف در سایت پیش بینی با بونوس برای شما یک عامل محرک باشد. فرض کنید که با شروع فصل های جذاب و الخصوص با شروع رقابت های چمپیونز لیگ و یا جام جهانی می توانید آن ها را در دسترس داشته باشید! برای همین مات همواره از این موارد با اهمیت بالایی نام می بریم.
  2. سایت پیش بینی با بونوس ثبت نام : خی اما در عکس این شرایط شما می توانید از سایت پیش بینی با بونوس ثبت نام درصد های بالاتری (چیزی بین 150 نا 200 درصد) را دریافت کنید. در مورد شرایط آن باید اشاره داشته باشیم که به صورت دائمی در سایت های معتبر در دسترس می باشد و شما می توانید با ثبت نام و اولین استفاده خود از درگاه های برقرار شده از آن تنها برای یک بار استفاده کنید. هدف اصلی از سایت پیش بینی فوتبال با بونوس رایگان برای برقراری این هدیه قدر دانی و خوش آمد گویی به کاربران می باشد.
  3. شارژ هدیه بدون شرایط : اما در مورد بعدی شما بونوس هایی را در دسترس خود می بیتنید که دارای درصد نیستند و شما می توانید به رسیدن به یک حد نصاب از آن بهره ببرید. به طور مثال برای واریز های بالای 100 هزار تومان می تواند 50 هزار تومان هدیه بگیرید و یا دیگر موارد مشابه که تعداد آن ها کم هم نیست!

اما قبل از این که در مورد نحوه اعمال این هدیه در سایت پیش بینی با بونوس بحث کنیم لازم می دانیم که در مورد انحصاری بودن این هدیه به بخش پیش بینی توضیحاتی را بیان کنیم. در واقع سیایت های سایت ها بر این مبنا بوده است که برای شما شرایطی را به وجود بیاورند که انحصارا در یک بخش بازی ها از این هدیه استفاده کنید که خب آن بخش در واقع بخش پیش بینی می باشد. در واقع باید گفت این ذهنیت را فراموش کنید که مبلغ زیادی را به سایت واریز کنید و با دریافت بونوس تماما همان لحظه اصل پول و سود خود را برداشت کنید! پرا که چنین چیزی اصلا شدنی نمی باشد. باید برای فعال شدن گزینه بردات هدیه مورد نظر حتما از آن در بخش پیش بینی استفاده کنید.

نحوه اعمال بونوس

خب اما می رسیم به یکی از مهم ترین گام ها برای فعالیت در سایت پیش بینی با بونوس رایگان که باید بعد از شارژ حساب کاربری خود برای دریافت بونوس انتخاب کنید که می خواهید این هدیه برای کدام یک از پرداخت های شما صورت بگیرد. برای این کار ابتدا به حساب کاربری خود مراجعه کنید و با انتخاب بخش “طرح های ویژه” پرداخت های خود را می توانید مشاهده کنید. از این لیست پرداخت مورد نظر را پیدا کرده و برای اعمال هدیه تیک سبز رنگ مقابل ان را با کلیک خود فعال کنید. بدون شک مشاهده خواهید کرد که با چه سرعتی این بونوس در دسترس قرار می گیرد.

سایت پیش بینی با bonus

حلالا که دیگر شرایط موجود را از تمامی زوایا مورد بررسی قرار دادیم نوبت به آن می رسد که بتوانید بهترین انتخاب را برای سایت خود داشته باشید. انتخاب سایت البته به فاکتور های زیادی بستگی دارد ولی اگر اگر بتوانید سایت پیش بینی با بونوس های درصد بالایی را در دسترس دایشته باشید به مراتب گام های بزرگ تری را برداشته اید که این خود نشان از شروعی قوی تر را برای شما دارد.

ورود به وب سایت